Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: 31 mar 2011, 15:31 
Offline
V-początkujacy

Rejestracja: 31 mar 2011, 15:22
Posty: 5
Podziękował: 0 razy
Pomógł: 0 razy
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem świeży jeśli chodzi o wirtualizację, ale chciałbym zacząć się "bawić", testować czyli jednym słowem nauczyć :) Chciałbym stworzyć jakieś domowe środowisko, niestety mój laptop dużo nie uciągnie. Planuje przeznaczyć na zabawę do 1500zł i znalazłem na allegro taki serwer: HP Proliant DL585 G1 - 1300zł. Poniżej zamieszczona konfiguracja. Jak sądzicie czy to dobry sprzęt na naukę? Przykładowo chciałbym postawić na nim ESXi 4 i kilka maszyn wirtualnych. Może jakieś porady:)

Chipset AMD Opteron 8000
Procesor 4x AMD Opteron 844 1800MHz
Pamięć 8192 MB DDR ECC, 32GB max.
Dysk 72GB + 2x36GB (144GB) SCSI
Napędy optyczne Combo DVD/CD-RW
Karta graficzna Zintegrowana
Karta dźwiękowa brak
Gniazda rozszerzeń 8xDIMM DDR
8xPCI-X
Zewnętrzne porty 2xUSB, 2xPS2, 1xCOM, 2xRJ45, 1xVGA
Pochodzenie Poleasingowy
Inne Zintegrowany kontroler SCSI Smart Array 5I

EDIT
Kod:
Nie powielaj postów w różnych podforach!
Proszę nie podawać linków do allegro, wystarczy typ serwera (linki na allegro teraz bardzo szybko po zakończeniu aukcji znikają i nie będzie żadnego pożytku z takiego posta gdyż nie będzie wiadomo czego faktycznie dotyczy)
Dodany przez Ciebie link prowadzi do allegro 404 :/

Wątek zamykam, komentarze możliwe w zdublowanym, w dziale Platforma serwerowa, link poniżej:
viewtopic.php?f=15&t=2101
EDIT
LukaszW


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Copyright © 2008-2023. All Rights Reserved Virtual-IT.pl